Wesela, spotkania, konferencje

Imprezy okolicznościowe Gdynia

Sala weselna

Wesele nad morzem

Błękitny Żagiel to urokliwe miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Nasi goście mają możliwość zorganizowania ślubu na tarasie z widokiem na morze. Do dyspozycji oddajemy przeszkloną salę weselną połączoną z tarasem. Specjalista ds. organizacji imprez zapewni młodej parze opiekę podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Wesele nad morzem uświetni wykwintne i autorskie menu kuchni śródziemnomorskiej.

Ponadto w pakiecie weselnym znajduje się:
– pokój ze śniadaniem dla pary młodej,
– lampka wina musującego na powitanie gości,
– przywitanie chlebem i solą młodej pary,
– preferencyjne ceny noclegów dla gości.

W ofercie posiadamy 3 propozycje menu weselnego, z możliwością dopasowania do oczekiwań gości.KONFERENCJE I SPOTKANIA BIZNESOWE


Sala konferencyjna

W Gdyni

Nasz hotel zapewnia pełną obsługę przy organizacji konferencji, a ponadto jest miejscem, które dzięki prestiżowi i wysokiej jakości usług podniesie rangę spotkań i korzystnie zaprezentuje firmę przed potencjalnymi kontrahentami.

Naszym klientom zapewniamy:
– salę konferencyjną o powierzchni 168m2, która pomieści od 80 do 100 osób
– modyfikacje ustawień na sali: teatralne, szkolne, podkowa, bankietowe
– dostęp do łącza internetowego
– projektor i ekran multimedialny
– przerwy kawowe i bufetowe oraz lunch.PRZYJĘCIA RODZINNE


Chrzciny, komunie

Imprezy rodzinne

Szukając lokalu na imprezę okolicznościową w Gdyni nie sposób pominąć Hotelu Błękitny Żagiel. W naszym hotelu nad morzem można zorganizować przyjęcia z okazji chrztu czy komunii, spotkania rodzinne, urodziny, zjazdy rodzinne itp. Aby zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych klientów menu przyjęcia ustalamy na spotkaniu oraz omawiamy całość imprezy.
Wynajmij salę na swoją imprezę rodzinną, a z pewnością będzie to doskonałe przyjęcie, które goście zapamiętają na długi czas!

Rezerwacja

Wesela, konferencje, imprezy okolicznościowe

Zapytanie o pobyt w naszym hotelu nad morzem możecie złożyć poprzez formularz rezerwacji.
Przyjmujemy też rezerwacje telefoniczne pod numerem 58 351 05 51 lub 728 558 729 lub pocztą elektroniczną: recepcja@blekitnyzagiel.pl.

Zamknij